Džudisti ”13 MAJ-a” osvojili 11 medalja

Dana 14.10.2017.god. u sportskoj hali u Aleksandrovcu, održan je međunarodni ” KUP ŽUPA 2016 ” u organizaciji džudo kluba Župa” iz Aleksandrovca. Na ovom takmičenju učestvovalo je oko 150 takmičara iz dvadesetak klubova iz zemlje i inostranstva. Džudisti ”13 MAJ-a” iz Jagodine, na ovom takmičenju postigli su izvanredan uspeh (s obzirom da je većini takmičara ovo bilo prvo takmičenje), i od 13 takmičara osvojili 11 medalja. Od toga: dve zlatne, dve srebrne i sedam bronzanih medalja.
Prva mesta i zlatne medalje osvojili su Vuk Obrenović i Đorđe Apostolović .
Druga mesta i srebrne medalje osvojili su Alena Erdžihan i Mateja Božić .
Treća mesta i bronzane medalje osvojili su Ognjen Mitić, Mihajlo Đuričić, Đurđa Nićiforović, Ilija Cvetanović, Andrija Milanović i Dušan Savić. Bez medalje ostali su Aleksa Ranđelović i Luka Mitić.