Iguain ponovo srušio Napoli, gledaćemo reprizu finala Kupa Italije iz 2015. godine!

Ništa manje vrelije, nego što je bilo, se i nije očekivalo na gostovanju Juventusa u Napulju. Iguain, bivši igrač Napolija, doveo je Juve u vođstvo u 32. minutu utakmice.

U drugom poluvremenu je počelo da puca na sve strane. Prvo je Hamšik u 53. minutu izjednačio na 1:1, ali nakon samo šest minuta, Iguain je ponovo ujeo za srce navijače Napolija, postigavši drugi gol za novo vođstvo Juventusa.

Ipak Napoli se nije predavao, pa je Mertens u 61. minutu doneo novo izjednačenje, a u 67. je Insinje doneo preokret za potpunu ludnicu na tribinama u Napulju.

Ipak Napoli nije imao snage za još golova, pa će u finale Kupa Italije ići Juventus, koji je prvi meč dobio rezultatom 3:1.