Penal izvukao Atletiko u Madridu protiv nemoćnog Lestera!

Minimalna prednost donela je slavlje navijačima Atletika u Madridu nakon pobede nad Lesterom.

Atletiko je već od početka utakmice ušao ofanzivnije u igru, a prilike za domaćina su se ređele kao na traci, počevši od one u četvrtom minutu kada je Koke pucao u stativu.

U 27. minutu viđena je sjajna akcija Antoana Grizmana koga je Olbrajton pokušao da zaustavi kada je sudija pokazao na belu tačku.

Iako se ova odluka sudije dovodi u pitanje, Grizman je silovitim udarcem probušio mrežu gostiju za vođstvo svog tima.

Desetak minuta nakon, opet su domaći zapretili preko Kokea, a lopta je prošla pored gola.

Tores je imao takđe sjajnu priliku da se upiše u strelce, ali nije dobro zahvatio loptu. U svakom slučaju, gosti su bili potpuno razoružani.

Ekipa Dijega Simeona je bila silovitija, ali su se gosti dobro branili, te sad sledi revanš meč kada će Lester imati priliku da popravi večerašnju sliku.